Lahváč roku a Pivex 1999

2. částPo několika chvílích k nám tedy přišla ona "povolaná osoba", která když opět uslyšela, proč jsme přišli, pravila cosi jako: "Ovšem pánové, tak to já vám musím zavolat někoho povolanějšího!" ... a tak se nás nakonec ujal marketingový ředitel pan ing. Imrýšek.
Pan inženýr se k nám choval jako k vlastním a z předaného ocenění měl jak jinak než velkou radost.
...několik slov nad diplomem...
... a nakonec si nás pan Imrýšek pozval i k sobě dovnitř do stánku, kde si na svém notebooku prohlédl i CD se záznamem Lahváče roku 1998
Poté, co zástupci pivovaru Starobrno zjistili všechny detaily týkající se Lahváče roku a analyzovali jejich dopad na světový trh s pivem, okamžitě telefonovali na Newyorskou burzu cenných papírů a podnikli patřičná opatření.
Během návštěvy stánku Starobrna jsem vypozorovali zvláštní jev. Je až s podivem, jak zajímavé pocity vyvolá v člověku posilněném několika půllitry pěnivého moku pohled na strop pavilonu Z na brněnském výstavišti. Po prodiskutování tohoto zajímavého jevu jsme se rozhodli vydat se na malou svačinu na potravinářský veletrh. Cestou jsme potkali zajímavé osobnosti.
Po menším zotavení žaludku jsme se vydali dokončit započaté dílo. Z Plzně bohužel na Pivex nepřijel nikdo a tak posledním pivovarem, který nám zbýval byl Budějovický Budvar a usmívající se slečna (?) Prchlíková.
Tím skončily Organizačnímu výboru povinnosti, a tak se mohl začít věnovat zábavě. Navštívil tedy stánek Havlíčkobrodského Rebela ...
... a nakonec zakotvil u stánku pivovaru Polička.
Zatímco se Organizační výbor fotil na titulní stránku Poličských pivovarských novin, vydala se slečna sekretářka na lov.
Nenápadně lovila...a lovila....a lovila....
Až nakonec ulovila!!!
A najednou byl konec výstavního dne. Objevili se strážníci z Ostrexu se zle vyhlížejícími psy, náměstek pro styk s veřejností se s jedním chtěl na památku vyfotit, ale naštěstí byl odvlečen.
(čtenáři ponechávám na zvážení, jestli nechá odvléci psa nebo pana náměstka) A tak jsme museli pavilon opustit. Na závěr jsme ještě "okoukli" stánek pardubického Pernštejna
Každý rozumný čtenář jistě pochopí, že po tak namáhavém dni jsme si zasloužili i menší odpočinek na lavičce.k o n e cVíce o Lahváči roku.