Vážení a milí, vlasatí i plešatící, hubení i s cejchou, ale zato všichni s kriglem a pěnou na bradě, slyšte a poslouchejte:
Stejně jako minulý rok, a jako předtím, a jako předtím, a jako předtím ... no, někde tam jeden ročník scházel, ale tenhle scházet nebude!
Prostě jako vždycky se sejdeme abychom zhodnotili našimi jazýčky nanejvýš mlsnými a chlupaťoučkými, které pivo letos v lahvích uzrálo nejlépe!
K této příležitosti se, doufám že všichni, sejdeme téměř uprostřed republiky, na Kovacím Hamru pobíž Zruče nas Sázavou, kde je k dispozici ubytování za ceny mírné, sprchy, společenská místnost, příjezd vlakem i autem, a takové ty věci co stárnoucí pivař potřebuje. Kromě jiného jsou dokola krásné lesy, řeka, skály, a ... dobrá hospoda.
Kdy, ptáte se, k tomuto setkání dojde? V září. A to přesně sedmého až devátého, od pátku do neděle. Jako v posledních letech, soutěží se ve dvanáctkách neboli ležácích, značky piv se zamlouvají dopředu na fóru k tomu účelu zřízeném.
Všichni zhruba víte co máte dělat, ti, jenž si jako obvykle již chystají výmluvu, by měli mít na zřeteli, že lecjakou výmluvu už jsme slyšeli, a odbýt nás takovou trapností jako babiččiny narozeniny nebo snad návštěva tetičky, o práci se ani nezmiňuji, by bylo nanejvýš neslušné.

Takže znovu a rychle:
Lahváč bude. Hurá.
Bude to v Kovacím Harmu u Sázavy, zastávka Chřenovice a souřadnice tady:
49°42'20.74"N,15°14'19.96"E
Začne se v pátek 7. září a končí v neděli 9. září.
S sebou jako obvykle věci na pití a tak dále.
http://dnf.beer.cz/phpbb/phpBB2/viewforum.php?f=2
zde a okolo bude všechno další info a odpovídání na dotazy.

Za organizační výbor - Peťák Vulgo DnF
A protože Vulgo DnF mizí, jsou tu pověřenci pro vztah s veřejností Otry a Ferda